Opinie uczestniczek obozów fitness

Obozy organizowane przez Panią są wspaniałe. Super organizacja, przemiłe i zgrane towarzystwo. Interesujące ćwiczenia. Bardzo miła atmosfera i ciekawe spotkania.

Ula Zielińska

Mega wycisk w fajowej atmosferze, 10 cm w pasie spadło w ciągu 7 dni! Każdy znajdzie coś dla siebie oraz na koniec mega niespodzianka ale nie zdradzę musicie się same przekonać 😉WARTO !!!

Agnieszka Bryg

Świetne miejsce, świetna organizacja a prowadząca jest przesympatyczną, ciepłą i pełną pozytywnej energii kobietą

Renia Wester

Asiu, każdej z nas dajesz ogromne wsparcie. Tworzysz fantastyczną atmosferę „ babskiej” wspólnoty. Każda kobieta czy dziewczyna z kompleksami / kto ich nie ma😉/ lub bez znajdzie dla siebie miejsce. Mamy możliwość naładowania swoich wewnętrznych akumulatorów i spędzić czas w cudownie kobiecym towarzystwie. Jesteś WIELKA! ❤️💓💖

Ewa Stolarczyk

Asiu , ja też czuję się cudownie na obozach z Tobą.❤ Wracam naładowana pozytywnie , pełna energii ze świetną kondycją fizyczną i psychiczną. Przy Tobie można mieć tylko dobry humor.

Gosia Zdziechowska

Asiu, Obozy fit z Tobą to coś dla ducha i ciała. Ostry trening dający energetycznego kopa dla ciała fantastyczna atmosfera i babskie towarzystwo dla ducha. A prowadząca – wulkan energii i optymizmu jak Ty to robisz? Najlepszą reklamą obozu jest to, że tyle osób tu wraca na kolejny turnus:)

Iwona Zakierska

Obozy Fit super pomysł na aktywność w kobiecym gronie. Sporo różnorodnych treningów, niezły wycisk pod okiem super trenerki, piękne okoliczności przyrody ( nasz Bałtyk), fajny obiekt i świetna atmosfera. Integracja, drinki i wieczorne rozmowy niezapomniane. Polecam!

Gosia Marciniszyn

Asiu, byłam po raz pierwszy na takim obozie i byłam nim zachwycona!!!!! Różnorodność programu Fitness powodowała że bardzo intensywnie i ciekawie spędziłyśmy czas na obozie👍 Asiu już się zastanawiam na kolejnym wyjazdem bo na emeryturze trzeba się ruszać i żyć bo czas tak szybko leci😍Asiu jest świetnym trenerem i fantastyczną Babką😁 serdecznie Cię pozdrawiam i mocno ściskam.

Krysia Lisowicz

Jadąc na obóz myślałam że nie przeżyje pierwszego dnia ale treningi i odpoczynek był tak dopasowany ze ciało chciało i nawet zakwasy były znośne. Głowa odpoczywała bo nie było kiedy myśleć o problemach. Atmosfera super. Wsparcie i pozytywna energia. Polecam😊.

Agata Kirchniawy

Czekam na obóz Asi cały rok, albo pół roku (jeśli zdecyduję się jechać na zimowy i letni..). Jeżdżę od kilku lat, poznaję świetne kobiety, a czas spędzony na obozie to nie tylko czas wzmożonej aktywności fizycznej, którą uwielbiam ale i czas tylko dla mnie. Polecam z całego serca, jeśli lubisz ćwiczyć w grupie i chcesz się zresetować 😜

Edyta Kopeć

Obozy fitness Asi:

  • zarażają aktywnością
  • każdy dzień to nowa energia dla ducha i ciała
  • świetne towarzystwo i wesoła atmosfera
  • uwielbiam na nich być

Polecam👌

Kamila Dobrowolska

Asiu, dziękuję Ci za ten obóz, dzięki któremu przekonałam się ile korzyści dają regularne ćwiczenia w grupie. Poza oczywistymi jak lepsza kondycja, czy poprawa sylwetki, to odmładzające endorfiny, oderwanie od codzienności, świetna zabawa z super dziewczynami! Na pewno jeszcze pojadę a tymczasem ćwiczę regularnie i nie zamierzam przestawać😀💪

Anna Szymczak

Obóz Asi jak co roku dopracowany do perfekcji. Każdy znajdzie coś dla siebie, bardziej zaawansowani i początkujący. Pozytywną energią zaraża wszystkich. Już czekam na przyszły rok, a dopiero wróciłam.

Iza Pilch

Ruch przy muzyce, energia Joanny niezwykła , endorfiny już po kilkunastu minutach ćwiczeń. Radość przez duże R

Ala Kotowska

dowiedz się więcej o obozach fitness